Společnost Kabelová televize Ústí nad Orlicí, spol. s r.o. poskytuje internetové připojení pomocí koaxiální a optické datové sítě.

 

Co byste měli vědět pro využití našich služeb.

  • Vaše domácnost musí mít přípojku (zásuvku) kabelové televize nebo optickou přípojku naší společnosti. Pokud vaše domácnost tuto přípojku nemá, kontaktujte nás pro její instalaci. Instalace zásuvky do bytové jednotky je za běžných okolností zdarma.
  • Pro připojení přes koaxiální datovou síť je zapotřebí tzv. DOCSIS modem. Je možné použít vlastní (jeho použití je nutné ověřit u naší společnosti) nebo je potřeba ho zakoupit. Modemy, které je možné zakoupit přímo u naší společnosti jsou již kombinovány s wifi-routerem, takže není potřeba již dalších technologii pro šíření internetu po Vašem bytě.
  • Pro připojení přes optickou datovou síť je potřeba nejprve ověřit její dostupnost ve vaší bytové jednotce. Stejně tak jako u koaxiální datové sítě je potřeba využít koncové zařízení pro převod optického signálu na běžné ethernetové rozhraní, v tomto případě se jedná o tzv. ONT zařízení. I zde naše společnost prodává zařízení již kombinované s wifi-routerem.
  • Pokud potřebujete využívat datové služby v rodinném domě nebo ve větším bytě, rádi Vám poradíme, jaké zařízení nebo technologii použít pro ideální pokrytí vaší domácnosti naším internetem.
  • Zákazník si může vybrat z několika datových tarifů na základě jeho potřeb. Naše společnost samozřejmě nabízí i pronájem veřejné IP adresy. Naše datové služby nejsou ovlivňovány žádnými FUP, AŘSP nebo jinými agregačními technologiemi, které snižují kvalitu (rychlost, dostupnost atd.) služby na základě jejího využívání/vytěžování v určitém časovém úseku.
  • Pakliže již máte vybranou datovou službu, kterou byste chtěli využívat, je nutné s naší společností sepsat smlouvu o poskytování služeb. Samotná aktivace služby může být zpoplatněna na základě využití/nevyužití tzv. smluvního úvazku. Služby jsou zpoplatněné dle aktuálního ceníku (případně aktuální zvýhodněné obchodní akce) a jejich uhrazení probíhá periodicky (měsíčně, čtvrtletně, půlročně nebo ročně). Platba za službu může být provedena buď převodem na náš účet, SIPEM nebo platbou v hotovosti. Objednání služeb je možné přímo přes naše webové stránky v sekci Internet/objednat internetové služby, emailem, telefonicky nebo osobně na našem obchodním místě.
  • Komunikovat s námi můžete pomocí kontaktního formuláře na našich webových stránkách, emailem, telefonicky nebo osobně na našem obchodním oddělení. Více informací se také můžete dozvědět v sekci FAQ na našich webových stránkách nebo ve všeobecných obchodních podmínkách.

 

Kontakty:

e-mail: ktuo@ktuo.cz

Informační linka – technická podpora: 468 002 776

Obchodní místo: Tvardkova 1191 (2. patro), Ústí nad Orlicí