Pro firmy

ICT OUTSOURCING

Každá firma dnes potřebuje svého ajťáka. Ne každá firma si ale může dovolit zaplatit vlastního IT odborníka. Řešením je tuto zodpovědnost přenést na externího dodavatele IT řešení, který se postará o vše od dodávek HW, poskytování, návrhu a správy serverů a sítí až po návrh kompletní IT infrastruktury.

Jedná se o vhodné řešení pro organizace, které chtějí snížit náklady, ale zároveň potřebují udržovat své IT na špičkové úrovni.

Více info

WEBOVÉ SLUŽBY

Webové stránky jsou účinný prodejní kanál, který prodává vaše služby 24/7. Mnoho firem na svůj web zapomíná, takže je zde velká příležitost vyniknout a oslovit nové zákazníky. Účinný web je spojením pohledného designu a skvělých textů. Práce na webu nikdy nekončí jeho spuštěním. Je důležité web testovat a rozvíjet. K provozu webu potřebujete také webhosting a doménu. S aktualizací webů vám pomůže služba Nesmrtelný web.

Více info

SOFTWARE NA ZAKÁZKU

Nutnost automatizace je neúprosná. Firmy, které nebudou naplno využívat nové možnosti řízení a automatizace velice brzy začnou za ostatními zaostávat. S tím vám pomůže služba Software na zakázku. Ať už potřebujete informační systém, řízení výroby, CRM nebo novou komunikační platformu.

Více info

OG ROUTER

Služba OG Router zajistí bezpečný a garantovaný provoz firemní (nebo jiné) počítačové sítě a její připojení na Internet. Není omezena na jednu budovu, může propojovat mnoho různých pracovišť, prodejny, čerpací stanice či jiné technologické celky. Firemní data mohou bezpečně sdílet například pracovníci pracující formou home workingu apod.

Více info

OG CLOUD

OG Cloud je řešení virtualizace serverů a datových polí, které vám garantuje dostupnost 99.8 %. Navýšení výkonu i kapacity je jednoduché a při upgrade neplýtváte, protože s OG Cloud využijete váš stávající hardware. OG Cloud poroste s vámi. Vaše servery a data budou zálohovány pro případ nepředvídatelné události.

Více info

Máte zájem o některou z těchto služeb?

Volejte 731 697 749.

Tyto služby nabízíme ve spolupráci s firmou OG Soft. Jedná se o našeho dlouhodobého strategického partnera.