Společnost Kabelová televize Ústí nad Orlicí, spol. s r.o. poskytuje televizní signál za pomocí kabelové koaxiální sítě v digitální režimu.

 

Co byste měli vědět pro využití našich služeb.

  • Vaše domácnost musí mít přípojku (zásuvku) kabelové televize. Pokud vaše domácnost tuto přípojku nemá, kontaktujte nás pro její instalaci. Instalace zásuvky do bytové jednotky je za běžných okolností zdarma.
  • Váš televizní přijímač (TV nebo set-top-box) musí být vybaven přijímacím digitálním tunerem (přijímačem) DVB-C, případně DVB-T. Pokud si nejste jistí, zda Váš televizní přijímač tímto tunerem disponuje, kontaktujte nás a mi Vám tuto informaci ověříme, případně Vám poradíme s výběrem vhodného přijímače.
  • Naše společnost nabízí dvě základní televizní nabídky, ze kterých si může zákazník vybírat (TV START a TV KLASIK) – Na tyto TV nabídky není zapotřebí žádné specifické zařízení (pouze TV přijímač s DVB-C, případně DVB-T tunerem). K nabídce TV KLASIK je pak možné si dokoupit doplňkové televizní balíčky (doplňkové balíčky jsou kódovány – pro jejich využití si zákazník musí zakoupit vhodné dekódovací zařízení – dekódovací kartu, případně i CA modul do TV přijímače).
  • Pakliže již máte vybranou TV službu (případně i doplňkové TV balíčky), je nutné s naší společností sepsat smlouvu o poskytování služeb. Samotná aktivace služby může být jednorázově zpoplatněna na základě využití/nevyužití tzv. smluvního úvazku. Služby jsou zpoplatněné dle aktuálního ceníku (případně aktuální zvýhodněné obchodní akce) a jejich uhrazení probíhá periodicky (měsíčně, čtvrtletně, půlročně nebo ročně). Platba za službu může být provedena buď převodem na náš účet, SIPEM nebo platbou v hotovosti. Objednání služeb je možné přímo přes naše webové stránky v sekci Televize/objednat televizní služby, emailem, telefonicky nebo osobně na našem obchodním místě.
  • Komunikovat s námi můžete pomocí kontaktního formuláře na našich webových stránkách, emailem, telefonicky nebo osobně na našem obchodním oddělení. Více informací se také můžete dozvědět v sekci FAQ na našich webových stránkách nebo ve všeobecných obchodních podmínkách.

 

Výhody:

  • v jedné bytové jednotce můžete mít připojeno více televizních přijímačů v režimu DVB-T nebo C bez jakéhokoliv cenového navýšení.

Nevýhody:

  • Společnost Kabelové televize Ústí nad Orlicí, spol. s r.o. nenese žádnou zodpovědnost za případnou vzniklou závislost na televizním vysílání nebo za spory mezi spolubydlícími vzniklé na základě neshody o tom, na který tv program se budou dívat.

 

Kontakty:

e-mail: ktuo@ktuo.cz

Informační linka – technická podpora: 468 002 776

Obchodní místo: Tvardkova 1191 (2. patro), Ústí nad Orlicí